TřebíčDnes.cz
TřebíčDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

ORTEL v Clubu R - Třebíč

Kdy:
Pátek 22.12.2017 od 21:00 hod až 23.12.2017
Kde:
Club R, Kapitána Jaroše 736/6, Třebíč
Pořadatel:
Sdílet:

Jmenuji se Tomáš Ortel a narodil jsem se 26.12. 1975 v Plzni. Mé hudební začátky se datují již od útlého dětství, kdy jsem v sobě objevil schopnost skládat skladby a to jak po stránce hudební tak textové. Rebelská a vlastenecká povaha mne nutila stále něco měnit a já jako chlapec z okrajového sídliště jsem cítil neskutečnou potřebu sdělovat lidem svými songy stav mé mysli, který jsem prožíval.
Rozhořčen vším, co s sebou přinesl 17.listopad 1989, jsem nevnímal ty euforické klady celé tzv."DEMOKRACIE", ale naopak sledoval změnu lidí , povah a názorů s padlým režimem. Píši tuhle část svého osobního náhledu jen pro pochopení, kde se snažím uvést jedny z hlavních pilířů na kterých má tvorba kapey ORTEL dnes stojí...především na nespokojenosti!
A právě ta nespokojenost a touha po změně vedla mé kroky k založení kapely ORTEL. Dnes už vím, že tento počin nezmění na myšlení lidí a jejich činech absolutně nic, ale snad alespoň trochu otevírám lidem oči před tím, co bychom raději neviděli. Ovlivněn myšlenkami Karla Kryla jsem rozhodnutý, jít touto cestou s rockovým srdcem a čistou myslí.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí31,742811203003