TřebíčDnes.cz
TřebíčDnes.cz » Monitor zpráv » Alternativní zpravodajství » AC24.cz

Alternativní zpravodajství

AC24.cz Zdroj: AC24.cz |

Tajné zbraně v akci? Novinář zveřejnil video a pokládá otázky

6. 6. 2023 | Americký novinář Steve Peters poukazuje na zvláštní video, ve kterém jsou dle jeho slov zachyceny zbraně DEW, o kterých jsme nedávno psali. (Foto: Twitter)... Článek Tajné zbraně v akci? Novinář zveřejnil video a pokládá otázky se nejdříve objevil na AC24.cz.

Irsko zvažuje plán na zabití 200 tisíc krav v boji proti změně klimatu

6. 6. 2023 | Živočišná výroba – především chov krav – se zřejmě stala takovým problémem pro klima, že vládní úředníci v Irsku uvažují o plánu na vybití... Článek Irsko zvažuje plán na zabití 200 tisíc krav v boji proti změně klimatu se nejdříve objevil na AC24.cz.

Nově vyvinutý humanoidní robot varuje před umělou inteligencí

6. 6. 2023 | Během mezinárodní konference o robotice a automatizaci 2023, která se konala v Londýně od 29. května do 2. června, představila britská společnost Engineered Arts... Článek Nově vyvinutý humanoidní robot varuje před umělou inteligencí se nejdříve objevil na AC24.cz.

Model nejhoršího případu po protržení přehrady Nova Kakhovka

6. 6. 2023 | Modelováno společností Dämmningsverket AB pomocí softwaru HEC-RAS 6.3 od US Army Corps of Engineers (SACE). (Foto: Youtube) Terénní data pocházejí z programu Nasa Shuttle... Článek Model nejhoršího případu po protržení přehrady Nova Kakhovka se nejdříve objevil na AC24.cz.

Ukrajina tvrdí, že Rusko vyhodilo do povětří přehradu Nová Kachovka

6. 6. 2023 | Ukrajinské jižní operační velitelství v úterý ráno oznámilo, že ruské síly vyhodily do povětří hráz vodní elektrárny Nová Kachovka, což může způsobit škody v... Článek Ukrajina tvrdí, že Rusko vyhodilo do povětří přehradu Nová Kachovka se nejdříve objevil na AC24.cz.

Čínské firmy včetně malých se vrhají na umělou inteligenci

6. 6. 2023 | V poslední době se ve veřejném diskursu všude na Západě hodně ozývá umělá inteligence (AI). Umělá inteligence je samozřejmě jedním ze zdrojů nadějí na skutečný... Článek Čínské firmy včetně malých se vrhají na umělou inteligenci se nejdříve objevil na AC24.cz.

„Nejsme sami“: USA získaly plavidlo „nelidského původu“

6. 6. 2023 | Nová zpráva dvou novinářských veteránů (hlavního proudu) citující vyznamenaného whistleblowera poskytuje ohromující vhled do historie vlády USA v oblasti UFO. Pro ty, kteří „chtějí... Článek „Nejsme sami“: USA získaly plavidlo „nelidského původu“ se nejdříve objevil na AC24.cz.

„Váleční štváči,“ křičeli na Scholze kvůli pomoci Ukrajině. Takto zareagoval

5. 6. 2023 | Německý kancléř Olaf Scholz ostře obhajoval vyslání pomoci Ukrajině poté, co na něj během projevu na shromáždění jeho strany ve Falkensee u Berlína pokřikovali... Článek „Váleční štváči,“ křičeli na Scholze kvůli pomoci Ukrajině. Takto zareagoval se nejdříve objevil na AC24.cz.

Wagner připraven bránit ruské pohraničí po evakuaci celých měst

5. 6. 2023 | Válka zpoza hranic ovlivnila obyvatele ruské Belgorodské oblasti natolik, že mnoho měst a vesnic bylo evakuováno a některá vypadají jako města duchů – to... Článek Wagner připraven bránit ruské pohraničí po evakuaci celých měst se nejdříve objevil na AC24.cz.

Studie falešně spojila hydroxychlorochin se zvýšeným počtem úmrtí

5. 6. 2023 | Australské a švédské šetření zjistilo, že mezi stovkami stažených výzkumných prací COVID-19 byla nejcitovanější prací stažená studie, která spojovala lék hydroxychlorochin se zvýšenou úmrtností.... Článek Studie falešně spojila hydroxychlorochin se zvýšeným počtem úmrtí se nejdříve objevil na AC24.cz.

Zdroj: AC24.cz - ac24.cz
18:14:17 | 06.06.2023Zpravodajství TřebíčDnes.cz

Česká ekonomika balancuje na hraně, hrubý domácí produkt v 1. čtvrtletí stagnoval

Hrubý domácí produkt v 1. čtvrtletí stagnoval. Pokračoval reálný propad spotřeby domácností a nižší byla i tvorba zásob. Na druhé straně sílila zahraniční poptávka, což se projevilo silným růstem hrubé přidané hodnoty ve zpracovatelském průmyslu. ...

Čtvrtina obyvatel Česka je závislá na tabáku, mladé častěji lákají alternativy

V populaci České republiky bylo v roce 2022 celkem 24,4 % kuřáků různých druhů tabákových výrobků. Významně přibývá uživatelů elektronických cigaret a ...

Na Vysočině se orlům daří vyvést mladé také díky ohleduplnosti lesníků

Kroužkování mláďat orlů mořských hnízdících v lesích na Vysočině dokončí v tomto týdnu ornitologové. Lesníci kvůli hnízdění chráněných druhů ptáků ome ...

ČOI: Vánoční řetěz s LED diodami může způsobit úraz elektrickým proudem

Česká obchodní inspekce zjistila, že na tuzemském trhu je výrobek, který může znamenat pro spotřebitele vážné riziko úrazu elektrickým proudem. Jedná ...

Vodní ráj v Jihlavě se připravuje na start nové sezony

Bazény Vodního ráje na ulici Romana Havelky zatím zůstávají suché. Voda z nich musela být vypuštěna nejen kvůli pravidelné údržbě, ale také kvůli opra ...Úterý 6.6.2023
Kraj Vysočina
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Nastavení cookies | GDPR | Přidat zprávu, PR článek | O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezský kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2023 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS InfoDnes