TřebíčDnes.cz
TřebíčDnes.cz » Monitor zpráv » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

ŽIVĚ: Některé ukrajinské rakety mohly zasáhnout obytnou oblast Belgorodu

3. 7. 2022 | 24. února Rusko zahájilo invazi na Ukrajinu. Na zpravodajství AC24.cz můžete sledovat aktualizované dění. (Foto: Flickr / ilustrační) 11:39 Některé ukrajinské rakety mohly zasáhnout... Článek ŽIVĚ: Některé ukrajinské rakety mohly zasáhnout obytnou oblast Belgorodu se nejdříve objevil na AC24.cz.

Veganská matka odsouzena poté, co její 18měsíční syn zemřel na bezmasou stravu

3. 7. 2022 | Floridská matka byla odsouzena v několika bodech obžaloby poté, co její rok a půl starý syn zemřel na podvýživu, protože byl krmen pouze ovocem... Článek Veganská matka odsouzena poté, co její 18měsíční syn zemřel na bezmasou stravu se nejdříve objevil na AC24.cz.

Brazilský prezident otevřeně promluvil, proč se nenechal očkovat proti covid-19

3. 7. 2022 | V rozhovoru s moderátorem Tuckerem Carlsonem ze stanice Fox News jihoamerický vůdce nastínil svůj proces uvažování před rozhodnutím nepodstoupit covid-19 očkování s tím, že... Článek Brazilský prezident otevřeně promluvil, proč se nenechal očkovat proti covid-19 se nejdříve objevil na AC24.cz.

Erupce na ostrově Lewotolok, výška popela dosáhla 1,3 km

3. 7. 2022 | Monitorovací stanoviště hory Ile Lewotolok v regentství Lembata v provincii Východní Nusa Tenggara oznámilo, že došlo k erupci hory s výškou popela dosahující přibližně... Článek Erupce na ostrově Lewotolok, výška popela dosáhla 1,3 km se nejdříve objevil na AC24.cz.

Volná produkce potravin v ohrožení? EU chystá nařízení ohledně chovu slepic

3. 7. 2022 | Evropská komise připravuje nové nařízení, které má vstoupit v platnost na podzim a které rozčiluje evropskou i slovinskou veřejnost. (Foto: Flickr) Pokud by byl... Článek Volná produkce potravin v ohrožení? EU chystá nařízení ohledně chovu slepic se nejdříve objevil na AC24.cz.

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
12:13:56 | 03.07.2022

Zdroj zpráv není momentálně dostupný.

Vědci varují: Před podzimem je nutno znovu naléhavě proočkovat obyvatelstvo před novými variantami covidu

3. 7. 2022 | Britští vědci varují, že je naléhavě nutno znovu proočkovat obyvatelstvo, aby se zabránilo podzimní vlně covidůOdborníci se obávají, že se objeví nové varianty, a zdůrazňují potřebu připravit nejlepší vakcíny pro boj s nimi Vláda by měla upřednostnit včasné dodání správného počtu vakcín Zdravotnické orgány musí jednat urychleně, aby se připravily na podzim, kdy by se  mohly rozšířit další vlny nákazy covidem 19. To je jasné varování vědců a lékařů poté, co údaje z minulého týdne odhalily v Bri ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
12:13:55 | 03.07.2022

Neděle 3.7.2022
Kraj Vysočina
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2022 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.