TřebíčDnes.cz
TřebíčDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Třebíč, Kraj Vysočina

Celá rodina mi to přála, prozradil nejlepší střelec druhé ligy Klobása

Celá rodina mi to přála, prozradil nejlepší střelec druhé ligy Klobása

15. 7. 2020 | Rekordman. Soukromou parádní sezonu prožil útočník FC Vysočina Stanislav Klobása. Dosáhl na střeleckou korunu pro největšího snajpra FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Ba co víc, jeho sedmnáct zásahů je nejlepším počinem jihlavského hráče v ligových soutěžích. Šestadvacetiletý rodák z Brandýsa nad Labem tak navázal na předchozí střelecké triumfy Tomáše Kaplana, Petra Faldyny a Stanislava Tecla.

Nováček zbrojí na druhou ligu. Do Meziříčí míří hráči z Třebíče i Jihlavy

Nováček zbrojí na druhou ligu. Do Meziříčí míří hráči z Třebíče i Jihlavy

15. 7. 2020 | Nezahálí. Po jedenácti letech se vrací do druhé ligy hokejisté z Velkého Meziříčí. A na svoji obnovenou účast se intenzivně připravují na všech frontách.

Po přestřelce kanonýrů slavil Klobása, tři  body ale bralo Ústí

Po přestřelce kanonýrů slavil Klobása, tři body ale bralo Ústí

14. 7. 2020 | Derniéra jako celé jaro. Rozpačitě se rozloučili s touto sezonou jihlavští fotbalisté. Ve třicátém kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zaslouženě prohráli s Ústím nad Labem 2:3 (0:2). Loučení s trenérem Radimem Kučerou alespoň vyšperkoval útočník Vysočiny Stanislav Klobása, který se stal nejlepší střelcem soutěže.

Trenér Radim Kučera a jeho tým končí na lavičce Vysočiny

Trenér Radim Kučera a jeho tým končí na lavičce Vysočiny

14. 7. 2020 | Opravdu poslední zápas. Nejen se sezonou se budou v úterý loučit jihlavští fotbalisté. Ještě před posledním utkáním sezony FC Vysočina oznámil, že se nedohodl na pokračování spolupráce s trenérským týmem.

Třebíčští atleti se v úvodním kole první ligy uvedli druhým místem

Třebíčští atleti se v úvodním kole první ligy uvedli druhým místem

14. 7. 2020 | Skvěle vstoupili do opožděně zahájené první ligy v atletice muži Spartaku Třebíč. V úvodním kole obsadili v Českých Budějovicích druhé místo. Nad jejich síly byli pouze atleti ze Spartaku Praha 4. O pouhých deset pomocných bodů.

Fotbalisté Vysočiny se chtějí proti Ústí rozloučit s fanoušky vítězstvím

Fotbalisté Vysočiny se chtějí proti Ústí rozloučit s fanoušky vítězstvím

14. 7. 2020 | Zápasem proti Ústí nad Labem se v úterý rozloučí hráči FC Vysočina s letošní prodlouženou sezonou. Přestože mají Jihlavané již své patrně jisté a ukončí sezonu na pátém místě, motivaci mají určitě zvýšenou. Napsat ještě jednu - vítěznou - omluvenku fanouškům za zpackané jarní vystoupení v soutěži.

Konec lenošení. Jihlavští hokejisté absolvovali první trénink na ledě

Konec lenošení. Jihlavští hokejisté absolvovali první trénink na ledě

13. 7. 2020 | Po dovolené se postupně do druhé části letní přípravy zapojují jihlavští hokejisté. V pondělí absolvovala první část kádru úvodní jednotku na ledové ploše.

Bezstarostnou přestřelku ve Vlašimi Vysočina zvládla. Rozhodl Arroyo

Bezstarostnou přestřelku ve Vlašimi Vysočina zvládla. Rozhodl Arroyo

11. 7. 2020 | Slib dohrát sezonu se ctí jihlavští fotbalisté plní. Ve dvacátém devátém kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY vyhráli na stadionu Vlašimi 3:2 (1:1) a zajistili si nejhůře pátou příčku v konečné tabulky. Utkání, ve kterém se oba celky vystřídaly ve vedení, rozhodl čtvrt hodiny před koncem střídající Luis Arroyo.

Vítězi Kněžického triatlonu Tunovi gratuloval i olympijský šampion Šebrle

Vítězi Kněžického triatlonu Tunovi gratuloval i olympijský šampion Šebrle

11. 7. 2020 | Do triatlonové mapy Vysočiny neodmyslitelně patří Kněžice. V okolí obce na Jihlavsku se uskutečnil už šestnáctý ročník a absolutním vítězem se stal domácí závodník Jaroslav Tuna. Závodu se také zúčastnil olympijský vítěz a mistr světa v desetiboji Roman Šebrle.

Rychlá změna. Lovětínského vystřídal na lavičce fotbalistů Polné Kubík

Rychlá změna. Lovětínského vystřídal na lavičce fotbalistů Polné Kubík

11. 7. 2020 | Byla to hodně překvapivá zpráva. Na lavičce divizních fotbalistů Slavoje Polná skončil na vlastní žádost trenér Michal Lovětínský. Náhradu za něj vedení klubu nehledalo dlouho. Mužstva se na začátku týdne ujal Ján Kubík, který ve čtvrté nejvyšší soutěži vedl kluby Pelhřimova a naposledy Humpolce. Zde skončil po loňském podzimu. „Byl jsem prakticky hned rozhodnutý, že angažmá v Polné vezmu,“ přiznal zkušený kouč. ...

Zdroj: trebicsky.denik.cz | Další zprávy »
22:14:07 | 15.07.2020

Kam v úterý 14.července 2020 za sportem? Sledujte fotbal či atletiku

14. 7. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech, i vzhledem k určitému uvolnění v celém světě řádící epidemie, ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v neděli 12.července 2020 za sportem? Sledujte fotbal, baseball

12. 7. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech, i vzhledem k určitému uvolnění v celém světě řádící epidemie, ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v neděli 5.července 2020 za sportem? Hraje se fotbal, baseball

5. 7. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech i vzhledem k určitému uvolnění po v celém světě řádící epidemii je ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v sobotu 4. července 2020 za sportem? Sledujte fotbal, baseball

4. 7. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech i vzhledem k určitému uvolnění po v celém světě řádící epidemii je ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam ve středu 1.července 2020 za sportem? Hraje se fotbal, baseball

1. 7. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech i vzhledem k určitému uvolnění po v celém světě řádící epidemii je ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Zdroj: novinkyvysocina.cz | Další zprávy »
22:14:08 | 15.07.2020

Čtvrtek 16.7.2020
Kraj Vysočina
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2020 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.