TřebíčDnes.cz
TřebíčDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Třebíč, Kraj Vysočina

Baseballisté jsou na čekané. Existuje mnoho variant

Baseballisté jsou na čekané. Existuje mnoho variant

2. 4. 2020 | Baseball ještě mezi poražené sporty nepatří. Hlavní sezona je přes letní měsíce, ale i tady se začínají projevovat omezení kvůli současné situaci. Česká baseballová asociace však sezonu ještě neodpískala, v návrhu je celá řada variant. Třebíčští extraligoví baseballisté se tak musí stále udržovat v kondici.

Fencl: Postup s Bystřicí bylo nejhezčím fotbalovým obdobím

Fencl: Postup s Bystřicí bylo nejhezčím fotbalovým obdobím

2. 4. 2020 | /SERIÁL/ Fotbalový krajský přebor Vysočiny. Soutěž, která má za sebou už 17 ročníků. U všech pochopitelně byli i reportéři Deníku. Kdo a kdy ho vyhrál? Co se tehdy psalo o vítězích? Unikátní seriál pokračuje vzpomínkami na jaro 2012, kdy nad hlavu zvedli pohár hráči Bystřice nad Pernštejnem.

Je po sezoně? Prvoligoví kuželkáři čekají na verdikt

Je po sezoně? Prvoligoví kuželkáři čekají na verdikt

1. 4. 2020 | Stejně jako ostatní svazy musela i Česká kuželkářská asociace pozastavit všechny soutěže. Dopad pociťuje i Třebíč, která hraje první ligu. Nejistotu TJ má, protože k úplnému zrušení sezony zatím ještě nedošlo. „Obnovení sezony může být problém, protože nikdo z nás netrénuje,“ říká vedoucí týmu Robert Pevný, který je zároveň i hráčem.

Žihadla? To je dobrá mezistanice

Žihadla? To je dobrá mezistanice

31. 3. 2020 | O druhé hokejové lize se už hovoří s respektem. „Pro řadu mladých hráčů, to může být dobrá mezistanice v profesionální kariéře,“ potvrzuje trenér a jednatel Moravských Budějovic Miroslav Vybíral.  

Kaplan: Chtěl jsem Polné vrátit to, že mě vychovala

Kaplan: Chtěl jsem Polné vrátit to, že mě vychovala

31. 3. 2020 | Fotbalový krajský přebor Vysočiny. Soutěž, která má za sebou už 17 ročníků. U všech pochopitelně byli i reportéři Deníku. Kdo a kdy ho vyhrál? Co se tehdy psalo o vítězích? Unikátní seriál pokračuje vzpomínkami na jaro 2011, kdy nad hlavu zvedli pohár hráči Slavoje Polná.

Předposlední Třebíč sestupuje z divize, Jemnice dosáhla na slušnou pátou pozici

Předposlední Třebíč sestupuje z divize, Jemnice dosáhla na slušnou pátou pozici

30. 3. 2020 | Dobojováno je už také v krajských soutěžích stolního tenisu. V divizi neměli dobrou sezonu třebíčští sportovci, jedenáctá pozice znamená sestup. O mnoho lépe si vedla Jemnice, která skončila v elitní soutěži na Vysočině na páté pozici.

Zeman: Bylo znát, že se tady rodí výjimečná generace

Zeman: Bylo znát, že se tady rodí výjimečná generace

30. 3. 2020 | /SERIÁL/ Fotbalový krajský přebor Vysočiny. Soutěž, která má za sebou už 17 ročníků. U všech pochopitelně byli i reportéři Deníku. Kdo a kdy ho vyhrál? Co se tehdy psalo o vítězích? Unikátní seriál pokračuje vzpomínkami na jaro 2010, kdy nad hlavu zvedli pohár hráči Vrchoviny.

Klíčem k úspěchu byl skvělý kolektiv, říká trenér Horácké Slavie Třebíč Novák

Klíčem k úspěchu byl skvělý kolektiv, říká trenér Horácké Slavie Třebíč Novák

30. 3. 2020 | Hokejisté Horácké Slavie Třebíč dokázali překlenout těžké chvíle a skvělými výkony a výsledky v novém roce došli až do kýženého předkola play-off Chance ligy. Zdálo se, že v něm rozjeté třebíčské hvězdy nezastaví ani pražská Slavia, než zasáhla vyšší moc a sezona předčasně skončila. I tak sedmačtyřicetiletý trenér Radek Novák svůj tým za skvělou práci chválil a nyní si moc přeje, aby se život co nejrychleji vrátil do normálu. ...

Co s volným časem? V hlavní roli jsou odpočinek, televize nebo manuální práce

Co s volným časem? V hlavní roli jsou odpočinek, televize nebo manuální práce

29. 3. 2020 | Karanténní opatření zpomalila život, k paralýze však ještě nedošlo. To je zatím resumé sportovců napříč spektrem. Výhodu mají pochopitelně individuální sporty, u těch kolektivních chybí pocit týmovosti. „To se nahradit nedá,“ shodují se všichni.  

Ice Ladies v Kanadě uspěly. Skvělý zážitek, pochvaluje si Eva Adamová

Ice Ladies v Kanadě uspěly. Skvělý zážitek, pochvaluje si Eva Adamová

29. 3. 2020 | Rybníkový hokej. Zajímavé sportovní odvětví, které v posledních letech přineslo na Vysočinu hned dva tituly světových šampionů. Letos se mužům tolik nedařilo, zastoupily je ale něžnější kolegyně. Do čtvrtfinále se probojoval tým Prague Ice Ladies, v jehož dresu nastupovala i jihlavská hokejistka Eva Adamová.  

Zdroj: trebicsky.denik.cz | Další zprávy »
08:13:58 | 03.04.2020

Kam ve čtvrtek 2.dubna 2020 za sportem? Dívejte se na sport v televizi

2. 4. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech vzhledem k státem vyhlášenému stavu nouze značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte nebo dokonce nesmíte mít u toho žádné diváky.

Kam ve středu 1. duben 2020 za sportem. Sledujte sport v televizi

1. 4. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech vzhledem k státem vyhlášenému stavu nouze značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte nebo dokonce nesmíte mít u toho žádné diváky.

Kam v neděli 8. března 2020 za sportem? Sledujte fotbal, biatlon, judo

8. 3. 2020 | Sportovní program bývá v neděli většinou naplněný tolika lákadly, že nebudete vědět kam dřív, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Kam v sobotu 7. března 2020 za sportem? Sledujte fotbal, hokej, biatlon

7. 3. 2020 | Sportovní program bývá v sobotu většinou naplněný tolika lákadly, že nebudete vědět kam dřív, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Kam v pátek 6. března 2020 za sportem? Sledujte fotbal, lední hokej

6. 3. 2020 | Sportovní program nebývá ve pátek většinou naplněný tolika lákadly jako o víkendu, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Zdroj: novinkyvysocina.cz | Další zprávy »
08:13:58 | 03.04.2020

Pátek 3.4.2020
Kraj Vysočina
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2020 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.