Sportovní zprávy z regionu | Třebíč, Kraj Vysočina

KANONÝR DENÍKU: Petz si sebral utkání s Blatnicí pro sebe, skóroval čtyřikrát

29. 9. 2022 | Na rovných deset branek v sezoně zaokrouhlil útočník fotbalistů Vladislavi své konto víkendovými čtyřmi trefami proti Blatnici.

Jihlava si poradila s lídrem, dramatickou výhru slaví i Třebíč

28. 9. 2022 | Úspěšný sváteční den mají za sebou hokejisté druholigových celků z Vysočiny. Jihlavská Dukla i třebíčská Horácká Slavia totiž ve středu zvládly své zápasy za tři body a potvrdily tak úspěšný start do nové sezony.

Cíle reprezentace? Postup na EURO a návrat mezi elitu, vyhlásil Fousek

28. 9. 2022 | Podzimní reprezentační blok je minulostí, ohlédnutí za ním nyní přinesl předseda Fotbalové asociace České republiky Petr Fousek. Potěšily ho výkony a výsledky výběrů do 21 a 19 let, zklamáním byl naopak pád dospělé reprezentace z elitní skupiny Ligy národů. „Pevně věřím, že zpět do ligy A v dalším ročníku zase postoupíme,“ vyhlásil Fousek.

Kluci už si dělají srandu, že naháním Paděru, usmívá se jihlavský kanonýr Míča

28. 9. 2022 | V minulém ročníku nepostoupila Jihlava do play-off Superligy malého fotbalu. Hořké zklamání v letošní sezoně odmítá opakovat, což potvrdila v úvodních dvou kolech, která vyhrála. Notně jí k tomu pomohl útočník Jiří Míča, který v nich zaznamenal sedm branek a jednu asistenci.

Remízový král? Tentokrát by fotbalisté Bohdalova bod určitě brali všemi deseti

28. 9. 2022 | Zkušený trenér fotbalového klubu ze Žďárska Vítězslav Machatka si postýskl, že jeho ovečky inkasují velmi laciné branky.

KANONÝR DENÍKU: Na krásu asi nic moc, ohlédl se za hattrickem s úsměvem Honzl

28. 9. 2022 | Třemi trefami v prvním poločase na sebe o poslední zářijové neděli upozornil pelhřimovský Jiří Honzl. V utkání skupiny A fotbalové I. B třídy vyhrál v duelu nováčků Pelhřimov B nad Českou Bělou 5:3.

Smolař Souček. Penaltu jsem měl dát, litoval kapitán. Ukázali jsme naše srdce

28. 9. 2022 | /ROZHOVOR/ Češi v klíčové bitvě ve Švýcarsku inkasovali dvě branky během jedné minuty a vypadalo to s nimi bledě. Před přestávkou ale srovnal Patrik Schick a v šedesáté minutě přišla vyložená šance – penalta. Kapitán Tomáš Souček ji ale neproměnil. „Beru na sebe, že to byla moje vina. Po takovém výkonu to byla rána do zad,“ hodnotil neúspěšný exekutor pokutového kopu.

Šilhavý: Zkušenost k nezaplacení. Dokázali jsme držet krok, dá se na tom stavět

27. 9. 2022 | /OD ZPRAVODAJE DENÍKU/ Zlepšit výkon oproti zápasu s Portugalskem čeští fotbalisté zvládli. Porazit Švýcarsko ovšem ne. Národní tým inkasoval dva slepené góly a sám šance spíše pálil. Hráči nastřelili několik tyček, kapitán Souček neproměnil penaltu a trefil se jen krátce před přestávkou kanonýr Schick. Češi tak prohráli 1:2. „Mám smíšené pocity. Předvedli jsme velmi dobrý výkon, ale výsledek nás samozřejmě mrzí,“ hodnotil trenér Jaroslav Šilhavý po sestupu z elitní skupiny Ligy národů. ...

Minuta hrůzy, tři tyče, opět zahozená penalta. Češi padají z elitní společnosti

27. 9. 2022 | Zase neproměněná penalta, tři tyče… Čeští fotbalisté si v St. Gallenu vybrali obrovskou porci smůly. V závěrečném utkání Ligy národů padli ve Švýcarsku 1:2 a elitní skupinu opouští. Zápas rozhodla minuta hrůzy, ve které národním tým inkasoval oba góly.